WEB SİTEMİZE HOŞGELDİNİZ

Bu siteyi kuruş amacım Fizik tedavi ve rehabilitasyonu, tamamlayıcı tıbbı ve tedavilerimizi elimden geldiğince anlatabilmek, hastalarımızla kurum dışında da iletişimimizi kuvvetlendirmek, merak edilenlere ve sorularınıza mümkün oldukça cevap verebilmektir. Fizik Tedavi ve Getat alanındaki bilimsel araştırma ve teknolojik gelişmeler ışığında güncel, özgün ve interaktif bir site anlayışı ile hareket etmekteyim.

Misyonumuz doğrultusunda; toplumun her kesiminden hastayı kucaklayan, hasta haklarına saygılı, etik değerlerden ödün vermeyen, kişiye özel en doğru ve etkin tedaviyi benimseyen yaklaşımımızla ağrısız, sağlıklı ve hareket dolu bir yaşam hedefine ilerliyoruz.

Oluşturduğumuz fizygroup platformu ile bu güne kadar birlikte yol aldığımız ve alacağımız tüm doktor, fizyoterapist, tekniker, asistan ve fizik tedavi emekçisi arkadaşlarımızı aynı çatı altında buluşturmayı amaçlıyoruz. Ekip ruhu ile karşılıklı dayanışma ve işbirliğini geliştirerek vizyonumuz doğrultusunda bölgesel olarak faydalı işlere imzamızı atmayı hedeflemekteyiz.